Světle zelený pedálový koš Zone Nova – ideální pomocník pro vaše malé odpadky!

Nepodceňujte podstatu koše. Ten může být pro mnoho lidí jen nevýznamným pomocníkem, ale ve skutečnosti je to často jeden z nejdůležitějších předmětů v našem domácnosti. Bez kvalitního koše na odpadky bychom se rychle ocitli v nepořádku a chaosu. Proto stojí za to investovat do kvalitního produktu, který bude nejen praktický, ale také pěkný na pohled.

Svou důvěru v tomto případě můžete směle vložit do rukou dánské značky Zone, která i obyčejný koš na odpadky dokáže proměnit v elegantní koupelnový doplněk.

Světle zelená barva – ideální pro osvěžení prostoru

Světle zelený koš Zone Nova je moderní a funkční stvoření, které se dokonale hodí do každé moderní koupelny či kuchyně. Jeho hlavní výhodou je především praktický ovládací systém – pedál, kterým lze koš pohodlně otevřít bez nutnosti manuálního zásahu. Navíc je tento produkt velmi nenáročný na údržbu, stačí ho jen jednoduše vyčistit vlhkým hadříkem.

Světle zelený pedálový koš Zone Nova

Malý, ale praktický – pro každodenní drobný odpad

Zone Nova je koš s objemem 5 litrů, který je vhodný zejména pro drobný každodenní odpad. Může být také ideálním pomocníkem pro třídění odpadů. Díky svému kompaktnímu provedení lze tento koš snadno umístit i tam, kde zrovna není dostatek místa – například pod dřez do kuchyně.

Pokud se tedy rozhodujete, jaký koš na odpadky zvolit, světle zelený pedálový koš Zone Nova je určitě skvělou volbou. A pokud si jej pořídíte na našem e-shopu Interierio.cz, nemusíte se bát, že byste přišli o kvalitní provedení a účelnost.