Světle šedá rozkládací pohovka Bonami Essentials Matylda – stylový a praktický kousek pro váš obývací pokoj


Světle šedá rozkládací pohovka Bonami Essentials Matylda

Stylový a praktický kousek pro váš obývací pokoj

Světle šedá rozkládací pohovka Bonami Essentials Matylda je jednoduchá tvarem, ale neodolatelná svou měkkostí. Je ideální pro uvelebení se u sledování filmu, nebo si při ní můžete dát odpolední siestu. Tento nábytek se dokáže přizpůsobit jakémukoli interiéru a navíc vám nabízí mnoho praktických vlastností.

Kvalitní materiál

Bonami Essentials Matylda je tvořena z kvalitního materiálu, který nabízí velmi dobrý komfort při sezení, ale je také snadno omyvatelný. Pohovka je potažena příjemnou látkou v světle šedé barvě, která je velmi oblíbená v poslední době. Díky této barvě se pohovka stane součástí vašeho interiéru, aniž by působila výrazně. Pokud ji kombinujete s jinými barvami, naopak podtrhnete její jednoduchost.

Možnost rozkládání

Tento kousek nábytku však nabízí ještě další výhodu. Pokud vás překvapí nadbytek hostů, nebo si sami potřebujete odpočinout, můžete pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro dvě osoby. Navíc při rozkládání pohovka nevyžaduje velký prostor, takže se vejde i do menších obytných prostorů.

Velké polštáře pro maximální komfort

Pro maximální komfort jsou přibaleny dva velké polštáře o rozměrech 60 x 37 x 13 cm. Tyto polštáře jsou dostatečně měkké a dokážou vám poskytnout příjemnou oporu při sezení nebo při odpočinku.

Kde pohovku koupit

Pokud jste zaujati touto pohovkou a hledáte místo, kde ji zakoupit, doporučujeme navštívit stránky společnosti Best Nábytek, která nabízí nejen tuto pohovku, ale také mnoho dalších kousků nábytku pro váš domov.

Světle šedá rozkládací pohovka Bonami Essentials Matylda je praktický a stylový kousek nábytku, který se dokáže přizpůsobit jakémukoli interiéru. Navíc nabízí mnoho výhod, jako možnost rozkládání nebo velké polštáře pro maximální komfort. Pokud hledáte pohovku, kterou si oblíbíte a bude vám sloužit po dlouhé roky, je tato pohovka tou pravou volbou.