Stylový designový kousek do vašeho interiéru – ASIR Lustr KIMIL černá


Malý černý lustr KIMIL má mřížové stínítko z úzkých kovových drátků

KIMIL lustr je skvělým doplňkem pro váš interiér. Má moderní design, který se hodí pro všechny, kteří chtějí něco stylového a originálního. Mřížové stínítko z kovových drátek dává lustru zajímavý vzhled a zároveň chrání žárovku.

Lustr ideální pro pracovny, chodby nebo garáže

Lustr KIMIL se nejlépe hodí do prostor, jako jsou pracovny, chodby, nebo garáže. Jeho industriální styl dokáže zkrášlit i ty nejtemnější kouty vašeho domova.

Vyroben z kovu černé barvy

Lustr KIMIL je vyroben z kovu černé barvy, což mu dodává moderní a elegantní vzhled. Jeho rozměry jsou následující: průměr 12 cm, výška 25 cm, průměr základní desky 12 cm, výška základní desky 5 cm, průměr stínítka 12 cm a výška stínítka 20 cm.

Specifikace lustru KIMIL

Lustr KIMIL má typ objímky E27 a IP kód IP20. Maximální wattáž žárovky je 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky

Je důležité upozornit na to, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by měl provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je to nutné pro bezpečnost a prevenci před nežádoucími situacemi.

Žárovka není součástí dodávky

Poslední, ale ne méně důležitá informace, je ta, že žárovka není součástí dodávky. Musíte si ji tedy zakoupit zvlášť.

Pokud hledáte nápad na originální osvětlení vašeho domova, tak lustr KIMIL je skvělým výběrem. Naleznete jej na https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-lustr-kimil-cerna-2. Dopřejte si jedinečný prvek do vašeho interiéru.