Set 2 taburetů KENIA od Halmar – stylová a praktická volba pro váš interiér

Set dvou taburetů s nápaditým vzorem listů a peříček. Pokud hledáte stylový a praktický doplněk do interiéru, set taburetů KENIA od Halmar je tím pravým řešením. Tyto kousky jsou ideální jako doplněk do interiéru v boho stylu, a to díky svému originálnímu designu.

Taburety jsou čalouněné vzorovanou látkou, což dodává místnosti na příjemnosti a pohodě. Tyto kousky můžete umístit kamkoliv díky praktickým rozměrům:

Rozměry (průměr x výška):

Malý: 32×36 cm

Velký: 38×44 cm

Skvěle poslouží jako podnožka při čtení knihy nebo sledování televize. Často se stává, že se při čtení knihy nebo sledování televize unavíte a potřebujete se natáhnout. Set taburetů KENIA vám tuto možnost nabízí, a navíc se mohou stát i praktickým úložným prostorem.

Dodávané v demontu.

Abyste měli jistotu toho, že zvolený produkt splní vaše požadavky, doporučujeme nahlédnout na odkaz, kde se můžete podrobně seznámit s nabídnutými výhodami a vlastnostmi.

taburety KENIA od Halmar

Potřeby každého zákazníka jsou odlišné a aby vám výrobce mohl nabídnout co nejkvalitnější produkt, nabízí vám také možnost poradit se s odborníky na zařizování domácností. Ti vám ochotně poradí s výběrem nejen tohoto produktu, ale i všech ostatních potřeb pro váš interiér.

Jednoduše řečeno, set 2 taburetů KENIA od Halmar je stylovou a praktickou volbou pro váš domov, kterou si můžete pořídit za velmi příznivou cenu. Pokud hledáte elegantní interiérový prvek, který zároveň bude praktický, rozhodně vám tuto volbu doporučujeme.