Rohová sedačka MIRABILIS – dokonalost světle šedé látky M83

Univerzální rozkládací rohová sedačka je dnes již nezbytností v každé domácnosti. Když už jsme si dovolili investovat do takového kusu nábytku, chceme mít jistotu, že se o nás bude dlouho starat a bude splňovat naše očekávání. Proto výběr sedačky vůbec není jednoduchý.

Rohová sedačka MIRABILIS je však stvořena pro to, aby naše očekávání plnila nadstandardně. Je prostorná, pohodlná, stylová a podpoří vás při odpočinku nebo parkování na víkendové pohádce. Navíc máme k dispozici variantu světle šedé látky Malmo 83, což je žádaný odstín, který vám dodá pocit lehkosti a čistoty.

Jak už je u rohovek zvykem, i MIRABILIS vám nabízí několik možností uložení. U nás to bude DLRozměry, takže jakmile se na sedačce prospíte, máte v mobilu další fotky a myšlenky na to, jak si ji užijete maximálně.

Materiál

Pojďme se podívat na strukturu sedačky. Má pochromované nožky, které jsou navíc bohatě opatřeny pružinami bonell. Díky této konstrukci bude výborně držet polohu a bude vám pohodlněji sedět. Pokud by to však nebylo dost, látkou Malmo 83 si můžete být jistí, že se o ní nedotkne ani nejmenší skvrna. Látkový čalouněný povrch je hladký na dotek a zároveň odolává nárazům a oděru.

Rohová sedačka MIRABILIS tak plně vyhovuje nejen vizuálním požadavkům, ale také spolehlivosti a odolnosti vyžadované od takto náročného kusu nábytku.

Designové řešení

Látková verze sedačky MIRABILIS je bezkonkurenčním kouskem. Světle šedá barva dokáže velmi kreativně zakomponovat do již existujícího prostředí. Pokud máte interiér v jiných barvách, tento kus nábytku dokáže díky své univerzálnosti krásně zapadnout a zároveň vyniknout.

Využitím čalouněného zádového panelu můžete rohovou sedačku MIRABILIS umístit do prostoru, aniž by její design kazil vizuální kouzlo vašeho obývacího pokoje.

Rozměry

Chcete-li již pevně rozhodnout, kam umístíte svou novou rohovou sedačku, musíte vědět, jaké nároky na prostor by měla mít. Rohová sedačka MIRABILIS je oproti jiným kusem nábytku velkou investicí, takže je dobré mít představu o jejích rozměrech.

Rohová sedačka MIRABILIS má rozměry 238 x 72 (bez polštářů) x 148 cm, výšku sedu 41 cm a hloubku sedu 80 cm (bez polštářů). Pokud ji budete chtít využít jako spaní, nabízí 125 x 200 cm plochu pro rozložení. Celkově je tedy rohová sedačka MIRABILIS prostorná a poměrně náročná na prostor, ale výsledek stojí za to.

Je třeba připomenout, že rohová sedačka MIRABILIS se dodává jako demontáž, takže budete potřebovat trochu síly a trpělivosti, abyste ji složili. Místo stavění rohovky ale doporučujeme raději zavolat svým kamarádům s automobilovou nákladovkou a usnadnit si práci.

Přejít na stránku produktu

interier

Zdroj: Pixabay.com

Nakonec je třeba podtrhnout, že rohová sedačka MIRABILIS je kandidátem na to, aby se stala vaším absolute favoritem v rámci nábytku. Stylová konstrukce, vynikající materiálové řešení včetně krytu, široký výběr barevných variant a vysoká úroveň detailu ukazují, že volba této rohovky bude skvělou volbou v každé domácnosti.

jídlo

Zdroj: Pixabay.com