Police v skandinávském stylu – minimalismus a praktičnost pro váš interiér

Skandinávský styl se stává stále populárnější nejen v oblasti módy, ale také v oblasti interiérového designu. Jeho charakteristickým znakem je minimalismus, přírodní materiály a jednoduché tvary. V dnešním článku se zaměříme na police v skandinávském stylu a jak je můžete využít v různých místnostech vašeho domova.

Police do obývacího pokoje

Jedním z hlavních prvků obývacího pokoje jsou police, na kterých můžete vystavit své oblíbené předměty a dekorace. V skandinávském stylu se často používají police z přírodního dřeva, které působí příjemně a harmonicky v kombinaci s dalšími přírodními materiály, jako jsou bavlna a látka. Kombinujte různé velikosti a tvary polic a vytvořte tak zajímavý vizuální efekt. Na police můžete umístit například knihy, květiny, svíčky nebo sklenice s oblíbenými nápoji.

Police do ložnice

Ložnice by měla být místem klidu a relaxace, kde se můžete odpočinout po náročném dni. Police v ložnici by měly být praktické a zároveň esteticky působivé. Využijte police s úložným prostorem a skříňkami, kde můžete uložit své oblíbené knihy nebo oblečení. Výhodou polic v ložnici je také to, že můžete na ně umístit například fotografie nebo různé dekorace, které vám připomenou krásné okamžiky.

Police do koupelny

Police v koupelně by měly být praktické a odolné proti vlhkosti. Využijte police s vysokou nosností, kam můžete uložit například ručníky, kosmetiku nebo další drobnosti. V kombinaci s bílým nábytkem a jemnými pastelovými odstíny vytvoříte v koupelně příjemnou a uklidňující atmosféru. Pro větší úsporu místa můžete využít police s vysouvacími koši, které vám umožní efektivně využít každý centimetr prostoru.

Vyberte si ty nejkrásnější policové systémy v naší nabídce na Brega.cz a udělejte si radost s novým interiérem.