Nový Scandi krémově bílý konferenční stolek Renna II. o rozměrech 90 x 60 cm

Scandi styl se stal vnímáním minimalismu a elegance. Jeho cílem je vytvořit prostor, který se bude cítit svěží a lehký. Pro dosažení tohoto stylu je třeba hledat harmonii mezi jednoduchými liniemi a přirozenými materiály, a to vše v měkkých a jemných tónech. A právě v tomto stylu přichází na trh nový Scandi krémově bílý konferenční stolek Renna II. o rozměrech 90 x 60 cm.

Konferenční stolek Renna II. – design a materiál

Konferenční stolek Renna II. je industriální kousek, který doladí váš interiér. Stolek je celokovový, krémový, matný, a má zpevněnou podnož. Jeho designová čistota a jednoduchost jsou v souladu se vším, co reprezentuje Scandi styl. Kovové stoly jsou populární a dodávají prostoru výrazný prvek. Stůl lze zkombinovat například s ubrusy a dekoracemi v přírodním stylu.

Scandi krémově bílý konferenční stolek Renna II

Konferenční stolek Renna II. – rozměry a využití

Stolek má rozměry 90 x 60 cm a je vysoce využitelný. Poslouží vám skvěle jak v obývacím pokoji tak v pracovně. Je ideálním prostorem pro kávu, nápoje a drobnosti. Tento stolek má i odkládací prostor, který vám ušetří potřebné místo v místnosti. Stolek Renna II. bude vytvářet pocit rovnováhy a míru v každé místnosti.

Scandi krémově bílý konferenční stolek Renna II v praxi

Péče o stolek Renna II.

Při péči o tento krásný stolek byste měli používat vlhčený hadřík z mikrotenového vlákna s neabrazivními prostředky, aby nedošlo k poškrábání laku. Není zapotřebí užívat silné čisticí prostředky, protože tyto produkty mohou poškodit krásný matný povrch. Pokud se o stolek správně postaráte, bude s vámi přežít mnoho let.

Pokud byste chtěli tento krásný Scandi krémově bílý konferenční stolek mít u sebe doma, prohlédněte si ho na tomto odkazu a pořiďte si ho hned.