Moderní umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado s podomítkovým tělesem v matně černé/zlaté provedení CO335CMATZ


RAV SLEZÁK Colorado

Hlavní vlastnosti

  • Páková podomítková umyvadlová baterie včetně podomítkového tělesa
  • Barevné provedení černá matná/zlato
  • Matný povrch

Moderní design pro váš koupelnový interiér

Tato podomítková umyvadlová baterie je navržena s ohledem na současné trendy v koupelnovém designu. Díky svému modernímu stylu dokáže snadno doplnit váš koupelnový interiér a vypadat skvěle s jakýmkoliv dalším koupelnovým vybavením.

Vybavení kvalitními materiály pro dlouhou životnost

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, aby vydržela dlouhé roky používání. Použití matného povrchu umožňuje minimalizovat otisky prstů a snadnou údržbu čistoty baterie.

Jednoduchá instalace

Tato umyvadlová baterie je dodávána včetně podomítkového tělesa, což zjednodušuje instalaci. Navíc je zaručena kvalita produktu od značky RAV SLEZÁK.

Link na produkt – https://www.interierio.cz/produkt/umyvadlova-baterie-rav-slezak-colorado-vcetne-podomitkoveho-telesa-cerna-matna-zlato-co335cmatz
RAV SLEZÁK Colorado with sink

Závěr

Pokud hledáte moderní umyvadlovou baterii, která se hodí do vašeho koupelnového interiéru, produkt RAV SLEZÁK Colorado je jistě dobrým výběrem. Kvalitní materiály, jednoduchá instalace a trendy design jsou jen některé z jeho předností. Pokud vás produkt zaujal, neváhejte sledovat odkaz a nakoupit ho ihned.