Lavice s botníkem Woodman NewEst – stylový kousek do vaší předsíně!

Obklopte se nábytkem Woodman, který je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí.

Kolekce NewEst, to je nadčasová klasika, která ani za dvacet let neztratí nic ze svého jednoduše působivého stylu. Nábytek je vyroben z dubového dřeva, které pochází z obnovovaných a certifikovaných lesů určených pro nábytkové zpracování. A jestli doma bojujete s nedostatkem místa na vaše páry bot, botník NewEst pojme až 10 párů.

O značce

Za návrhem nábytku Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech.

Lavice s botníkem Woodman NewEst

Pokud tedy hledáte kus nábytku, který vám poslouží mnoho let a kterým budete moci vylepšit nejen svou předsíň, ale také ostatní prostory, Woodman NewEst je rozhodně tím pravým výběrem. A navíc, nakoupíte ho na našem eshopu, kde vás čeká široká nabídka nábytkových kousků od Woodman a dalších renomovaných značek.