Kvalitní prostírání AmeliaHome Gaia – tmavě šedé, rozměr 30×100 cm

Toto originální prostírání AmeliaHome z kolekce Gaia bude skvělým doplňkem pro všechny milovníky pěkného stolování. Vynikne svou praktičnosti a co je důležité – je odolné vůči skvrnám. Díky tomu si budete moci vychutnat společné jídlo i s malými dětmi a nemusíte se obávat nečistoty na stole.

Prostírání AmeliaHome Gaia je vyrobeno z kvalitního 100% polyesteru, který je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Můžete ho prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia a žehlit při maximální teplotě 150 stupňů Celsia. Nedoporučujeme ho však bělit a sušit v bubnové sušičce.

Jistě zde oceníte všestrannost použití. Prostírání se hodí nejen pro běžné denní použití, ale také pro oslavy a slavnostní události. Tmavě šedá barva je velmi elegantní a hodí se k různým druhům nádobí.

Podívejte se i na další produkty ze série Gaia. V rámci této kolekce najdete další doplňky pro stolování, které perfektně ladí s tímto prostíráním. Můžete si tak vytvořit celkový vzhled stolu, který bude harmonický a elegantní.

Specifikace produktu:

  • Prostírání odolné vůči skvrnám
  • Značka: AmeliaHome
  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: tmavě šedá
  • Se vzorem

Prostírání AmeliaHome Gaia je skvělým dárkem pro každého, kdo si váží kvalitního stolování a praktičnosti. Pokud jste zaujati, můžete si ho objednat na našem e-shopu nabytekted.cz, kde si zároveň můžete prohlédnout i další produkty ze série Gaia.

Prostírání AmeliaHome Gaia