Kondela Komoda MONTANA K3S – elegantní tempo pro váš domov

Kondela Komoda MONTANA K3S je jedním z nejmodernějších kusů nábytku, které si můžete do svého domova pořídit. Chcete-li, aby i váš byt byl precizně zařízen a stylový, je tato komoda tou správnou volbou.

Provedení

Komoda je vyrobena z dřevotřísky laminovaného materiálu a je dodávána v demontovaném stavu. Díky tomu si můžete sestavit obývací pokoj, kancelář, jídelnu nebo ložnici vlastním způsobem, jak přesně potřebujete.

Komoda MONTANA K3S má celkem tři zásuvky, což jí dává dostatek úložného prostoru pro všechny vaše drobnosti. Dovnitř se snadno vejde vše, co byste do obývacího pokoje nebo ložnice potřebovali.

Vzhled

Komoda je vyrobená v moderním a elegantním designu. Vytvořena je z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub lefkas tmavý a je doplněna ABS hranami. Je to tedy kus nábytku, který se hodí do každého moderního domu a každého vkusu.

Navíc se díky svému stylovému vzhledu dokáže perfektně sladit s dalšími kusy nábytku z řady MONTANA. Můžete si tak sestavit celou sestavu nábytku od obývacího pokoje přes ložnici do kanceláře.

Odkaz na konkrétní produkt

Komodu MONTANA K3S si můžete přímo objednat na této stránce. Jestliže vám nevyhovuje barevné provedení dub lefkas tmavý, můžete si vybrat z mnoha dalších variant, které jsou k dispozici na stejné stránce.

Závěr

Komoda MONTANA K3S je vynikající a elegantní volbou pro všechny, kteří si chystají pořídit stylový a moderní nábytek do svého bytu, domu, kanceláře nebo jiného prostoru. S MONTANA K3S si můžete snadno vyskládat obývací pokoj, jídelnu, kancelář či ložnici podle vlastních představ a potřeb.

Přidejte si kousek luxusu do svého domova a pořiďte si komodu MONTANA K3S již dnes.

Komoda Montana K3S

Komoda MONTANA K3S – novinka mezi moderním nábytkem

Zvolte si kvalitu a dopřejte si dokonalý kousek nábytku do vašeho bytu.

Komoda Montana K3S2

Komoda MONTANA K3S je dostupná v mnoha barevných variantách

Dodáváno v demontu.