Elegance a pohodlí v jednom – Ratanová sedací souprava BAHAMA ve bílém ratanu

Ratanová sedací souprava BAHAMA je jedinečným spojením elegance a pohodlí. Její povrchová úprava v bílé barvě dodává vaší zahradě nebo terase moderní a elegantní vzhled, zároveň však nabízí i maximální komfort při odpočinku.

Dvě jednoduše řešená ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou a s úložným prostorem. Tento set vám poskytne příjemné místo k odpočinku, relaxaci nebo ke čtení oblíbené knihy.

U této ratanové sedací soupravy si můžete vybrat z více variant látek. Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. U kvalitních látek zvaných KEPR a MELÍR si účtujeme příplatek za celou ratanovou sedací soupravu.

Ratanová sedací souprava BAHAMA

Samostatné objednání jednotlivých částí

Samostatně si můžete objednat jednotlivé části ratanové sedací soupravy jako produkt související. Tím získáte možnost vytvořit si vlastní set podle vašich představ a potřeb.

Výběr polstrování

Ratanová sedací souprava BAHAMA - výběr polstrování

Nákup ratanové sedací soupravy uskutečníte vstupem do sekce VARIANTY na stránce https://www.kupsinabytek.cz/produkt/ratanova-sedaci-souprava-bahama-bily-ratan-5 a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.