Designová tmavě šedá kovová komoda White Label – model Damian 113 x 75 cm

Designově velmi líbivá a hlavně praktická komoda WLL Damian s kovovou konstrukcí. Šuplíky a vrchní deska jsou vyrobeny z jedlového dřeva v kombinaci s MDF. Tělo a rukojeti jsou ze železa, které je důmyslně potaženo šedým práškem.

Pro oku lahodící pohled je vitrína vyrobena z tvrzeného skla. Tento kousek se bude skvěle vyjímat na chalupách nebo v rustikálnějších prostorech.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Kovová konstrukce a dřevěné prvky

Komoda WLL Damian je vyrobena z kovové konstrukce, kterou jsou tvořena tělo a rukojeti. Kovová konstrukce je potažena šedým práškem, který jí dává elegantní a jednoduchý vzhled. Tento kousek nábytku je doplněn jedlovými dřevěnými prvky, ze kterých jsou vyrobeny šuplíky a vrchní deska. Kombinace dřeva a kovu vytváří harmonický celek, který se bude hodit do moderně zařízených interiérů.

Komoda WLL Damian

Vitrína z tvrzeného skla

Komoda WLL Damian disponuje vitrínou, která je vyrobena z tvrzeného skla. Vitrína z tvrzeného skla dává této komodě neotřelý vzhled a navíc umožňuje vystavovat v ní dekorativní předměty, knihy či časopisy.

Komoda s vitrínou

Čištění a údržba

Komoda WLL Damian se snadno udržuje. K jejímu čištění doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna, který je namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí nábytku je dobré vyvarovat se tlačení na jeho povrch a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem. Správnou péčí si zajistíte, aby vám komoda WLL Damian sloužila po dlouhá léta.

Navštivte stránky obchodu Nábyteklevněji.cz a pořiďte si komodu WLL Damian ještě dnes!