Černá sametová pohovka MICADONI Miley – luxusní trojmístný kousek do vašeho interiéru!

Trojmístnou pohovku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Její obloukovitě tvarované opěradlo vybízí k tomu, abyste se na chvíli pohodlně usadili.

Černá sametová pohovka MICADONI Miley

Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak. Měkký, odolný a na pohled příjemný samet poskytuje nábytku lákavý vzhled, který vnese do místnosti záři a pocit sofistikovanosti. Pohovka je ideální volbou do interiéru v moderním nebo skandinávském stylu.

Pohodlí i kvalita

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, pohodlí v této pohovce bude bezkonkurenční. Sametový potah je měkký a příjemný na dotek a umocní pocit luxusu tak, jak to jen kvalitní nábytek umí. Každá detail je pečlivě propracovaná, aby byla vaše pohodlí co největší. Je to nejen krásný nábytek, ale hlavně pohodlné sezení pro vaše relaxační chvíle.

Komfortní sezení pro tři osoby

Černá sametová pohovka MICADONI Miley je 259 cm dlouhá a nabízí komfortní sezení pro tři osoby. Díky svým rozměrům je ideální pro každou domácnost, která touží po krásném a pohodlném kousku do obývacího pokoje. Navíc se pohodlně vejde i do menších interiérů, protože není nijak vysoká a hezky nízká.

Kombinujte s dřevěným nebo skleněným konferenčním stolem

K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Miley. Díky tomu si můžete vytvořit sedací soupravu, kterou je vhodné kombinovat se skleněným nebo dřevěným konferenčním stolkem. Můžete si tak vytvořit dokonalý set, který bude krásně dotvářet váš interiér.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Doporučení na údržbu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a