Bodové svítidlo s GU10 patrkem a výkonem 25 W, rozměry 30/13/15.5 cm


Bodové svítidlo s GU10 patrkem – jaké jsou jeho výhody?

Bodové svítidlo s GU10 patrkem a výkonem 25 W a rozměry 30/13/15.5 cm je perfektním řešením pro moderní byty a domy. Díky svému designu se hodí do každé místnosti a zařízení. V kombinaci s LED žárovkami je navíc velmi nenáročné na energii.

Vlastnosti bodového svítidla s GU10 patrkem

Toto bodové svítidlo s GU10 patrkem disponuje výkonem 25 W a rozměry 30/13/15.5 cm. Je vyrobeno z kovu a imituace dubu, což mu dodává moderní vzhled a elegantní vzhled. Svítidlo má 2x GU10 patice a disponuje stupněm krytí IP20, což znamená, že je odolné proti prachu.

Odkaz na tento produkt lze najít na stránce https://www.skvelynabytek.cz/produkt/bodove-svitidlo-25-w-gu10-30-13-15-5-cm.

Jak lze bodové svítidlo s GU10 patrkem využít v interiéru?

Toto svítidlo je vhodné jako doplněk k hlavnímu osvětlení a lze jej umístit například podél stropu, do předsíně nebo koupelny pro mírné osvětlení. Jeho barevné provedení v kombinaci s moderním designem bude určitě skvěle vyhovovat do moderního interiéru.

Bodové svítidlo s GU10 patrkem lze také použít k zvýraznění určitých místností, například k osvětlení obrazů nebo plakátů. Díky svému malému tvaru může být neviditelně zabudováno do nábytku a sloužit jako účelné osvětlení.

Závěr

Výhody bodového svítidla s GU10 patrkem jsou zřejmé. Je to moderní a elegantní svítidlo, které lze použít v každé místnosti. Díky nízké energetické náročnosti a vysoké odolnosti proti prachu a vlhkosti, je také trvanlivým řešením pro Vaše bydlení. Pokud hledáte osvětlení, které dobře vypadá a které vyhovuje Vašemu stylu, je bodové svítidlo s GU10 patrkem tím pravým řešením pro Vás.