Bílý VICAUDA regál – dokonalý doplněk pro každý interiér


Víceúčelový regál

Bílý VICAUDA regál je multifunkčním nábytkem, který se hodí do každého interiéru. Jeho praktickou využitelnost oceníte například v ložnici, kde vám nabídne dostatek úložného prostoru pro oblečení, knihy i dekorace. V obývacím pokoji může posloužit jako úložný prostor pro knihy, magazíny nebo pro své oblíbené dekorační předměty. Díky svému minimalistickému designu se regál snadno začlení do různých stylů a barevných kombinací.

Rozměry a materiál

Regál má rozměry (šxhxv) 89 x 29 x 179,8 cm a jeho tloušťka je 3,4 cm. Je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu. Barva regálu je bílá, což vytváří svěží a moderní vzhled. Regál je ohraněný páskou i ze zadní strany, což z něj činí vhodný nábytek i do prostorů se špatnou ventilací.

Regál je dodáván v demontu, ale montáž je velmi snadná a rychlá díky srozumitelným návodům k montáži, které jsou přiloženy k výrobku.

Záruka

Regál má záruku na 24 měsíců, což zajišťuje jeho kvalitu a spolehlivost.

VICAUDA regál – dokonalý doplněk

Bílý VICAUDA regál se stane vámi oblíbeným doplňkem interiéru díky svému praktickému využití a moderním vzhledu. Budete se na něj těšit každý den, protože vám usnadní uspořádání vašeho domova. Pokud hledáte multifunkční nábytek, který vám skvěle poslouží, doporučujeme VICAUDA regál.

Bílý VICAUDA regál

Detail

Bílý VICAUDA regál