Béžová rozkládací rohová pohovka Miuform Scandic Lagom L s levým rohem: Designový kus pro moderní interiéry


Pokud se chystáte vybavit váš byt designovým nábytkem a máte rádi jednoduchost, funkčnost a estetiku, pak pohovka Miuform Scandic Lagom L s levým rohem bude tou pravou volbou.

Pohovka Lagom – lehkost a skandinávský styl

S vysokými nohami z bukového dřeva působí Miuform Scandic Lagom L velmi lehce a příjemně. Díky její základní konstrukci a jasným liniím, přináší do interiéru špetku skandinávského stylu.

Bezprostředně po uvedení rohové pohovky na trh se stala mezi zákazníky velmi oblíbenou a to díky čistému designu a praktické funkčnosti. Pohovka je víceúčelová, lze ji využívat jako pohovku pro pohodlné odpočívání i jako postel pro hosty.

Miuform Scandic Lagom L – rozkládací a s úložným prostorem

Pohovka Scandic Lagom L disponuje rozkládacím mechanismem, díky kterému lze velmi rychle a snadno upravit její rozměry na větší plochu a tím vytvořit pohodlné lůžko pro hosty.

Kromě možnosti rozkládání nabízí rohová pohovka Scandic Lagom L také úložný prostor pod sedátkem. V prostoru lze uložit například ložní prádlo, polštáře nebo přikrývky.

Miuform Scandic Lagom L – designová rohová pohovka

Béžová rozkládací rohová pohovka Miuform Scandic Lagom L s levým rohem je jedním z mála nábytkových kousků, které nesou v sobě funkčnost a estetickou složku zároveň.

Pokud hledáte do vašeho bytu stylovou a praktickou pohovku, kterou lze snadno přizpůsobit různým příležitostem, pak je Miuform Scandic Lagom L tou nejlepší volbou.

Neotálejte a nakupte si tuto pohodlnou a designovou pohovku na www.crosta.cz, která vám přinese pohodlí a kvalitu za velmi dostupnou cenu.

Miuform Scandic Lagom L - Designová pohovka s úložným prostorem

Scandic Lagom L - pohovka s vysokými nohami a béžovým potahem

Investujte do kvalitního a stylového nábytku a užijte si pohodlný výhled na interiérový design vaší domácnosti.