Bellatex ubrus – Ivo Vlčí mák, 100 x 100 cm: kousek luxusu do vašeho domova!

Ubrusy jsou jedním z těch detailů, které dokážou dodat vaší domácnosti ten správný šmrnc. Navíc ještě ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Pokud hledáte ubrus, který bude krásný a zároveň kvalitní, určitě zvažte ubrus Bellatex. Bellatex ubrus Ivo Vlčí mák je skutečným kouskem luxusu pro váš domov.

Krása a kvalita v jednom

Bellatex ubrusy jsou vyrobeny z materiálu vysoké kvality, který dokáže skvěle držet tvar a zároveň je dostatečně pevný na to, aby odolal běžnému opotřebení. Tento konkrétní ubrus s motivem vlčího máku je navíc skutečně krásný. Vloží do vaší místnosti kus přírody a romantiky.

Jeho rozměry jsou 100 x 100 cm, což z něj dělá vhodný kousek pro stolování v menších skupinkách. Ať už ho použijete ke slavnostní večeři, nebo ke každodennímu stolování, bude se k vám skvěle hodit. A nejen to, díky svému nádhernému vzhledu se bude skvěle hodit i jako dekorace například na poličku.

Bellatex ubrus Ivo Vlčí mák
Bellatex ubrus Ivo Vlčí mák

Jak na údržbu ubrusu Bellatex?

Každým produktem začíná a končí správná péče. Bellatex ubrus Ivo Vlčí mák není výjimkou. Abyste si mohli užít jeho krásu a kvalitu co nejdéle, měli byste ho prát na 30 stupňů s otáčkami maximálně 700-1000. Díky tomu zachová své barvy a tvar. Nicméně, nesušte ho v sušičce, aby nedošlo k poškození materiálu.

Investujte do krásného a kvalitního ubrusu Bellatex a užívejte si pohodlí svého domova. A pokud vás zaujala konkrétní varianta ubrusu Ivo Vlčí mák, určitě se podívejte na produktovou stránku na www.nabytekhned.cz.