ASIR Koberec AZTEC – barevná křivka do vašeho domova

ASIR Koberec AZTEC je právě tím barevným doplňkem, který potřebujete vytvořit teplou, útulnou atmosféru v obývacím pokoji nebo ložnici. Barevný aztécký vzor v kombinaci s kvalitním materiálem a vysokou gramáží zajistí, že koberec bude nejen krásným prvkem, ale také funkčním a trvanlivým kusem nábytku do vašeho domova.

Kvalitní materiály pro maximální pohodlí a trvanlivost

ASIR Koberec AZTEC je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují maximální pohodlí a trvanlivost. Vrchní část je tvořena 100% sametovou podložkou, která garantuje příjemný pocit při chůzi bosou nohou. Kromě toho je koberec opatřen 100% bavlněnou výplní a gramáží 850 g/m2, což z něj dělá velmi trvanlivý a odolný proti opotřebení.

Výška vlasu koberece je 9 mm, výška podložky pak 4,5 mm, celková výška je tedy 13,5 mm, což zaručí dostatečnou tloušťku a měkkost pod nohama.

Antibakteriální a protiskluzová spodní strana pro bezpečnost a hygienu

ASIR Koberec AZTEC je vybaven antibakteriální protiskluzovou spodní stranou, která zaručuje bezpečnost i hygienu. Protiskluzová funkce zabraňuje posunu koberce a snižuje riziko pádů a úrazů. Antibakteriální úprava zase chrání před nežádoucími bakteriemi a alergeny.

Rozměry a gramáž

ASIR Koberec AZTEC má rozměry 80 x 200 cm a hmotnost vrchního vlasu činí 140 gr/m2. Tyto parametry zajistí dostatečný rozměr a gramáž pro pohodlné užívání koberce v každé místnosti vašeho domova.

Pojďte si ASIR Koberec AZTEC objednat hned z našeho odkazu zde a osvěžte vaše interiéry s barevným kouskem, který dodá vašemu domovu tu správnou křivku.

ASIR Koberec AZTEC

Detail ASIR Koberec AZTEC