Nabízené Služby

Provádíme veškeré práce a služby uvedeny níže.Přezouváme motocykly, provozujeme E-shop.

Prodej Motocyklů - přezouváme motopneu

Již více než 10 let nabízíme prodej motocyklů různých značek. Provádíme také kompletní opravy a údržbu motorek většiny známých typů, včetně pravidelných servisních prohlídek motocyklů. Zároveň nabízíme i náhradní díly a příslušenství k motocyklům. Najdete tady také něco ze základního vybavení pro motorkáře, jako jsou přilby, rukavice, oblečení, doplňky k moto a mnoho dalšího.

Autoservis & Pneuservis

Provádíme kompletní opravy, údržby a diagnostiku automobilů všech známých a dostupných značek, včetně pravidelných prohlídek. Poskytujeme komplexní služby v přezouvání vozů a motocyklů. Zároveň prodej nových, ale i použitých pneumatik. Opravujeme, desinfikujeme a provádíme diagnostiku běžných typů klimatizací, pomocí naší nové, plně automatizované plničky klimatizací, takže jsme schopni určit a rychle opravit běžné závady systému klimatizace.

Prodej auto - moto dílů

Zabýváme se obchodem s motorovými vozidly, náhradními díly a příslušenstvím k nim. Provozujeme vlastní E-shop.Široký sortiment základních náhradních dílů a příslušenství budeme v brzké době nabízet i na našem E-Shopu. Vykupujeme za hotové veškerá motorová vozidla nebo je započteme formou protiúčtu k námi nabízenému vozidlu včetně motocyklů. Nabízíme možnost i komisního prodeje.

Ostatní Služby

Nabízíme kompletní servis prodejních služeb včetně sjednání povinného i havarijního pojištění téměř u všech pojišťoven působících v České Republice. Širokou nabídku financování pro soukromé osoby i firmy formou úvěru. Spolupracujeme s leadery na tomto trhu mezi které patří, GE Money Auto, CETELEM a.s, ESSOX, UniCredit Bank a mnoho dalších.